2008: győzött az OSC

2006-os csapatunkkal egy időben 2008-as csapatunk is vízbe ugrott, hogy megküzdjön a győzelemért az OSC ellen.

13FC5A18 22FD 4A76 8830 73B929F15B0F

Az első negyedben egy találat született összesen, azt csapatunk lőtte, így miénk volt az előny. A második játékrészben még egy gólt szereztünk, viszont az OSC a félidőre kiegyenlített. A harmadik negyedben KSI találat sajnos nem született, így az OSC került előnybe. Az utolsó játékrész végeredménye 2-2 lett, de sajnos végeredményben ellenfelünk 5, mi pedig 4 gólt tudtunk lőni, így a győzelmet az OSC szerezte meg.

Dodog Szabolcs, csapatunk edzője, így értékelte a mérkőzést:

"Egy jó meccset játszottunk az OSC ellen. Apró hibák, illetve a szabályzat által adott félpályás lövések lehetősége döntött csak. Ebben a meccsben minden benne volt, de úgy gondolom, hogy a fiúk mindent megtettek a mai mérkőzésen."