tippmixpro

3/3: győztek az ifik is

Harmadikként az ifik ugrottak vízbe a Szentes csapata ellen. Ezen a meccsen is nagyarányú győzelmet arattak a fiúk, a végeredmény 20:12 lett.

labda a vizben

Az első negyed során 6 gólt sikerült szereznünk, míg a Szentesnek csak 2-t, így elég hamar 4 gólos előnyre tettünk szert.

A második és harmadik negyed során a lőtt gólokat tekintve kevesebb volt a különbség a két csapat között, de az előnyünk továbbra is megmaradt a Csongrád megyei csapattal szemben.

Az utolsó negyedbe mindent beleadtunk és 7 sikeres találattal megszereztük újabb győzelmünket.

Horváth János, csapatunk edzője, így nyilatkozott a mérkőzésről:

"Nagyon motiváltan álltunk a mérkőzéshez! Ahhoz, hogy elérjük célunkat a bajnoki döntőt mindkét hátralevő meccsünket hozni kell! Nem játszottunk jól, de nagyon akartunk és olyan tempót diktáltunk amely felőrölte az ellenfelet! 2 hét múlva az AVUS-t fogadjuk a Margit-szigeten ! Remélem ott is motiváltak leszünk! Utána jöhet a finálé ! Hajrá KSI!"

Gólszerzőink: Bóbis Botond - 5, Dubinák Szabolcs - 5, Pető Attila - 3, Rádli Rajmund - 2, Schmölcz Norman - 1, Mucskai Tamás - 1, Tóth-Gili Tamás - 1, Gábor Lőrinc - 1