10-0-ás első negyed

Nagy kezdés után végig növelve az előnyt Ifjúsági csapatunk 30-1-re nyerte meg a Szeged elleni mérkőzést.

20190505 OB IFI SZEGED

Nagyon jó kezdéssel indította a mérkőzés Ifjúsági csapatunk, ahol 10-0-ra nyerte meg az első negyedet. A folytatásban végig növelte az előnyt, a második negyedet 5-0-al zárta.

A harmadik negyed hasonlóan telt, itt is szinte minden támadásból gólt szereztünk. Nagyon jól védekeztünk, ebben a negyedben sem kaptunk gólt.

Az utolsó negyed végéig tartottuk magunkat és nem kaptunk gólt. Egészen az utolsó percig bírtuk, amikor sikerült szereznie egy gólt a Szegednek is. Az utolsó negyedet 7-1-re nyertük meg, így lett a végeredmény 30-1.

A csapat edzője Horváth János a mérkőzésről:
"Szakmailag értékelhetetlen mérkőzésen a gólarányunk javítása volt a cél! Azt hiszem ez sikerült, így nem lehetek elégedetlen!"