2006-os UVSE rangadó

Az UVSE ellen játszott rangadót 2006-os csapatunk. Már az elején vezetést szereztünk és végig uraltuk a mérkőzést. Szívvel lélekkel a győzelemért küzdöttünk végül 13-7-re nyertünk.

93A28FEC A435 4C7A 9CB9 B171FD77E984

Remekül indítottunk, egyből vezetést szereztünk. Még sikerült kiegyenlíteniük, majd kétszer voltunk eredményesek, így 3-1-re vezettünk már. A negyed végéig még egy-egy gól esett mindkét oldalon, ezzel 4-2-vel ért véget a negyed.

A második negyedben folytattuk játékunk. Újabb két gólt szereztünk, amivel már 6-2-re vezettünk. A különbséget tartottuk a negyed végéig, csak az eredmény változott. A felénél 9-5-re vezettünk.

A harmadik negyedben összesen egy gólt szereztünk, nem is esett több gól. A negyedik negyedet még megnyomtuk és növeltük a különbséget. 3-2-re nyertük a negyedet, így lett 13-7 a végeredmény.

A csapat edzője Nádor Zsombor a mérkőzésről:
"Egy KSI-UVSE rangadó mindig különleges értékmérő. Ezt a tétet fokozta, hogy a mérkőzés előtt már látszott, hogy a bajnokság bronzéremese jó eséllyel a két együttes közül kerül ki. Dinamikus, pontos játékot tudtunk játszani és az általunk diktált iram ellenére is végig bírtuk a találkozót. Külön öröm, hogy ehhez több kiemelkedő egyéni teljesítmény is párosult. Gratulálok a csapatnak!"