E.ON OB 1: a Honvéd ellen játszott szerdán csapatunk

2021.04.28, 20:00, Kőér utcai uszoda

Honvéd - KSI

17 - 8

tippmix RGB 1

Gólszerzőink: Hajdu Attila - 2, Nagy Ákos - 2, Szalai Péter Miklós - 2, Pető Attila - 1, Csapó Ádám - 1.

Szerda este csapatunk az utolsó előtti fordulóra indult, az ellenfél ezúttal pedig a Honvéd volt. Az első negyedben ellenfelünk jelentős előnyre tudott szert tenni, amit a második játékrészben még tovább tudott növelni. A félidőre 8-4 volt az állás a Honvéd javára. Ezután a különbség nem változott, hiszen a harmadik negyed során mindkét csapat 4-4 gólt jegyzett, mi kettőt akcióból, kettőt pedig emberelőnyből lőttünk. Az utolsó 8 perc sajnos nem nekünk kedvezett, így a Honvéd szerezte meg a 3 pontot.

Holnap csapatunk Szolnokra utazik, az OB 1 utolsó fordulójára. Gyerünk fiúk, hajrá KSI!